Strona Główna
AKTUALNOŚCI
06.06.2017
3 czerwca w garnizonie Zamość odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu "Samoobrona dla kobiet"

Sekcja Wychowawcza 3 bz
06.06.2017
ZAMOŚĆ

Ostatnie zajęcia z cyklu "Samoobrona dla kobiet"

3 czerwca w garnizonie Zamość odbyły się ostatnie,realizowane w ramach I turnusu, zajęcia z cyklu "Samoobrona dla kobiet". Zajęcia realizowane były na obiektach sportowych 3 batalionu zmechanizowanego.

Tekst zastępczy
Tekst zastępczy
Tekst zastępczy

W sobotnie przedpołudnie 3 czerwca, na hali sportowej 3 bz, stawiły się wszystkie Panie , które sumiennie raz w miesiącu, od pół roku, uczęszczały na zajęcia i pod czujnym okiem instruktorów z zamojskiej jednostki doskonaliły coraz to nowe i trudniejsze elementy walki w bliskim kontakcie. Ostatnie zajęcia byty obserwowane przez dowódcę 3 batalionu zmechanizowanego ppłk Leszka WINOGRODZKIEGO, który z nieukrywanym zadowoleniem i entuzjazmem wypowiadał się o umiejętnościach Pań, kończących szkolenie, jednocześnie dziękując im za zaangażowanie z jakim doskonaliły swoje umiejętności.

Tekst zastępczy
Tekst zastępczy
Tekst zastępczy

Dowódca batalionu, podziękował również instruktorom, ze st. chor. sztab. Andrzejem KOSSEM na czele, za trud włożony w szkolenie oraz pogratulował osiągniętych efektów. Zajęcia zakończyły się wręczeniem certyfikatów ukończenia szkolenia dla obecnych Pań oraz pamiątkowym zdjęciem.

Tekst zastępczy